Kütahya Belediye Başkanı Sanayi Bölgemizi Ziyaret Etti

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Kütahya Organize Sanayi Bölgesini ziyarette bulundu. Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü toplantı salonunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emin Yüce ile Yönetim Kurulu Üyeleri Kamil Olçar, Ömer Aşman ve Bölge Müdürü Veli Yılmaz ile bir araya gelen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu’ndan Kütahya OSB’de yapılan çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

 

Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Başkan Işık’a teşekkür ederek, ilimiz için yapılan çalışmalarda başarıların devamını diledi.

 

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi ziyaretinde açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık; “Haftalık saha ziyaretleri kapsamında 1. Organize Sanayi Bölge Müdürlüğümüz ve burada işyeri olan iş insanlarımızı ziyaret ediyoruz. Öncelikle gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalardan dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Bey’e teşekkür ediyorum. 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmalarımız şehrimizin yüz akı olacak şekilde üretimlerine neredeyse tam kapasite olarak devam ediyorlar. Biz de Kütahya Belediyesi olarak 1. OSB ve 2. OSB’nin altyapısında varsa yapılması gerekenler konusunda elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. En son 1. OSB giriş yolu genişletme çalışmasını gerçekleştirdik. Ayrıca burada aydınlatma ile ilgili proje çalışmalarımız da devam ediyor. Bu vesileyle herkese sağlıklı başarılı bir üretim yılı diliyorum.” dedi.

 

Kütahya OSB Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen istişare toplantısının ardından Kütahya Organze Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a teşekkür plaketlerini takdim etti.

 

Başkan Işık, daha sonra Sanayi Bölgemizde faaliyetlerini sürdüren Ceylan Tekstil fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette fabrikanın yetkilisi Mustafa Ceylan ve Yunus Ceylan tarafından karşılanan Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, personelle görüştü, üretim alanlarını gezdi.

 

Son olarak Sanayi Bölgemizde faaliyetlerini sürdüren Bemka Tekstil fabrikasını ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, ziyarette fabrika yetkilisi Oğuz Seçen ile görüşerek işleyiş ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.